IX. ročník rybářských závodů u Máchova jezera

Devátý ročník rybářských závodů u Máchova jezera se konaly v sobotu 11. května. Závody probíhali na pláži Klůček od brzkých ranních hodin až do poledne. Celkem se závodů zúčastnilo 67 rybářů z různých částí republiky. Z těchto účastníků bylo 6 v dětské kategorii do 15 let.

Pro závodníky bylo zajištěno po celou dobu závodů chutné občerstvení. Pro všechny rybáře byly připraveny hodnotné ceny, ale i ceny útěchy. Tyto ceny se většinou skládaly z rybářských potřeb, které jsou užitečné při dalším rybolovu. Nicméně mezi cenami byly také poukázky na pobyty, hotelové služby, vstupenky a další nabídky v okolí Máchova jezera, což znamená zajímavou možnost pro závodníky, aby se do našeho kraje vrátili i v průběhu roku.

Na pomyslnou bednu si letos stoupli: první místo Jaroslav Peterka s váhou ryb 13,18 kg, druhé místo Bohumil Kruliš 4,69 kg a třetí místo Josef Černý 3,46 kg. V dětské kategorii: první místo Emily Rejzková, druhé místo Anička Vrabcová a třetí místo Lukáš Halíř.

Celkově byly rybářské závody u Máchova jezera úspěšné a poskytly příležitost rybářům z různých míst České republiky soutěžit, sdílet své zkušenosti, a především si užít den strávený u jezera.

Rybářské závody u Máchova jezera bylo možné uspořádat díky podpoře následujících sponzorů: Martin Falta Rybářské potřeby NEUFISCH Doksy, Rybářské potřeby Křepelka Mladá Boleslav, REGATA ČECHY, a. s., REGATA MÁCHOVO JEZERO, a.s., KULTURADOKSY.CZ, Chatová osada Bílý Kámen a TrollComputers s.r.o. Děkujeme za jejich finanční i materiální podporu, která přispěla k úspěchu těchto závodů.

Také bychom chtěli poděkovat hotelu Kamík za zajištění občerstvení pro účastníky, organizátory i návštěvníky. Vaše podpora a péče o naše chuťové pohárky přispěly k příjemné atmosféře a pohodě v průběhu celého dne.

Výsledkovou listinu IX. ročníku rybářských závodů naleznete zde: 2024 VÝSLEDKY ZÁV

ODY

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Informace a jeho autorem je Eva Burešová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.