Rybolov aktuálně

Přestože prodej rybářských povolenek byl letos silně narušen koronavirovými omezeními, probíhá již od II. poloviny května prodej rybářských povolenek v Infocentru Doksy na zámku, dále v rybářských potřebách ve Valdštejnské ulici, na Regatě u přístaviště a v kempu Klůček, také ve Family kempu v lokalitě Borný. V červnu se otevřelo i Infocentrum ve Starých Splavech a v červenci prodejce ještě doplnily chatový tábor Karolínka a kemp U jezera – Preciosa, oba v oblasti Borný.

V průběhu I. pololetí jsme do jezera doplnili obsádku kapra ve stádiu trofejní ryba, násadu štiky a cejna, bolen se v rybníku vytírá přirozenou cestou. V průběhu sezony dravců ještě pak ještě dosadíme štiku, candáta a menší množství sumce.                 

Povolené úseky pro sportovní rybaření najdete na mapě u prodejců povolenek a v malém provedení pak i na rybářských povolenkách. Pro jistotu přikládáme její aktuální verzi k tomuto článku.

mapka pro OPS s úseky

Příspěvek byl publikován v rubrice Informace a jeho autorem je Jiří Brosche. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.