VIII. ročník rybářských závodů u Máchova jezera se vydařil

Rybářské závody u Máchova jezera se konaly v sobotu 13. května a byl to již 8. ročník této akce. První rybáři dorazili již po páté hodině ráno a samotné závody probíhaly do 12 hodin. Celkem se závodů zúčastnilo 60 rybářů z různých částí republiky. Z těchto účastníků bylo 5 v dětské kategorii a také jedna žena.

Aby měli závodníci dostatek energie na celou dobu závodů, bylo pro ně zajištěno malé občerstvení. Kromě toho byly připraveny pro všechny rybáře i ceny. Tyto ceny se většinou skládaly z rybářských potřeb, které jsou užitečné při dalším rybolovu. Nicméně mezi cenami byly také poukázky na pobyty, hotelové služby, vstupenky a další nabídky v okolí Máchova jezera, což znamená zajímavou možnost pro závodníky, aby se do našeho kraje vrátili i v průběhu roku. Také pro všechny účastníky c dětské kategorii byly připraveny pěkné ceny.

Na pomyslnou bednu si letos stoupli: první místo Petr Tošovský s váhou ryb 7,15 kg, druhé místo Zdeněk Vašíček 4,73 kg a třetí místo Jan Dušek 4,6 kg.

Celkově byly rybářské závody u Máchova jezera úspěšné a poskytly příležitost rybářům z různých míst České republiky soutěžit, sdílet své zkušenosti, a především si užít den strávený u jezera.

Rybářské závody u Máchova jezera bylo možné uspořádat díky podpoře následujících sponzorů: Martin Falta Rybářské potřeby NEUFISCH Doksy, Jana Křepelková Rybářské potřeby Mladá Boleslav, REGATA ČECHY, a. s., REGATA MÁCHOVO JEZERO, a.s., Rekreační středisko Poslův mlýn Doksy, Camp Borný – Per Staněk, hotel Grand Doksy, TrollComputers, s. r. o., Camp Karolínka, KULTURADOKSY.CZ, Chatová osada Bílý Kámen. Děkujeme za jejich finanční i materiální podporu, která přispěla k úspěchu těchto závodů.

Také bychom chtěli poděkovat společnosti Mácháč Entertainment, s.r.o., za zajištění občerstvení pro účastníky, organizátory i návštěvníky. Vaše podpora a péče o naše potřeby přispěly k příjemné atmosféře a pohodě v průběhu celého dne.

Příspěvek byl publikován v rubrice Informace a jeho autorem je Eva Burešová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.